Rozstrzygnięcie konkursu z marką Loman!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu, który zorganizowałam dla Was wraz z marką Loman. Wybranie trzech odpowiedzi było nie lada wyzwaniem. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i oczywiście zachęcam do śledzenia mojego bloga oraz social media. Już niebawem kolejne zabawy!


Zwycięzcami są:

- Adrian Fechner z bloga „Zakręcony Adrian” z odpowiedzią:

„Jednak są męskie czapki, super! Więc ja kocham zimę ponieważ są dwie rzeczy, które sprawiają mi wielką radość. Pierwsza z nich to śnieg, uwielbiam się bawić w śniegu, co z tego że mam już 16 lat. Uwielbiam śnieg i to jak pada z nieba. Zawszę patrzę w górę i czuję jakbym był takim płatkiem. Zaś druga rzecz to Święta. Nie, nie dlatego że są prezenty. Święta to magiczny czas. Ja zawsze co rok czuję magię Świąt. Kocham siedzieć z rodziną przy Wigilijnym stole. Kocham ubierać choinkę. Spędzamy czas z rodziną. Nie piszę tego ponieważ każdy tak piszę. Ale naprawdę czuje to. Czuję że w tym okresie mogę wszystko. Pozdrawiam!”

- piotrekpetynka992@interia.pl z odpowiedzią:

„Bardzo podoba mi się czapka męska SLOUCHED II SZARA
Zimę kocham za to że jest świetny klimat, że są Święta wspaniały, magiczny czas który można spędzić z rodziną na przygotowaniach spędzając wspólnie piękne chwile, kocham ją za to że łączy ludzi którzy sobie pomagają w różnych sytuacjach mimo że się nie znają, za to że można podziwiać jedyne w swoim rodzaju, malownicze, niepowtarzalne zimowe krajobrazy które namalowała nam przyroda, kocham ją za to że dostarcza nam tak wiele radości chociażby poprzez lepienie wspólnie bałwana, jazdę na sankach, jazda na łyżwach po lodzie, zimę kocham za mnóstwo rzeczy, również za świąteczne kolejki, przepięknie wystrojone miasta, sklepy, domy, kocham zimę również za zapach,smak pomarańczy, mandarynek które nie smakują i nie pachną nigdy tak wspaniale jak na święta... „

- Palinaaaa z bloga „Paulina Blog” z odpowiedzią:

„Super czapki :) Najbardziej przypadł mi do gustu model "Cersei Beanie" :)
A za co kocham zimę?
Za te długie wieczory, w które mogę się zrelaksować przy dobrej książce lub filmie. A do tego pyszna herbata z cytryną lub ciepłe kakao i milutki kocyk. Nic więcej mi do szczęścia wtedy nie potrzeba :) Jestem osobą ciepłolubną, więc nie przepadam za zimnem i lubię być ciepło ubrana, ale mimo tego uwielbiam długie zimowe spacery z moim chłopakiem i ten odgłos śniegu wydobywającego się spod zimowych butów, ten piękny biały krajobraz no i szalone wypady na kulig ze znajomymi. W sumie najlepsze wspomnienia jakie mam, wydarzyły się właśnie zimą. Dlatego tak bardzo ją kocham <3”

Zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie adresu korespondencyjnego oraz numeru telefonu na e-mail GloryHaul@o2.pl

Pozdrawiam!

2 komentarze :

GloryHaul © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka